Zoznam prihlásených pretekárov s uhradeným štartovným na Trenčiansky polmaratón

menopriezviskoročníkklubkrajina
AndrejVlček1987
JurajTomat1987
PeterTomat1978
PeterKaňovský1978
PeterMiček1987
Miroslav Snahnican 1987
PatrikMäsiar1994
AndrejHollý1973
ŠtefániaHollá1976
MichalMasaryk2001
Martin Pauliška2000
LuciaMravcová2001
EvaSolařová1970Solario team
AndrejMedla1990TO DO Liptov
LukášKnebl1985Citibank Europe
Stanislava Maršálková 1980
MarioRemenar1989
MartinaRemenarova1989
MiroslavZemka1981Black Swans Triathlon
IvanaCupakova1987
MatejĎurža1991
EsterVišnáková1999
MichalSivý1988
LenkaSečanská1985
SamuelSopko2001
ĽubošChmatil1986
MartinaSrnková2002
Anne Voigtländer1974
MartinRepka1985
DušanMinárik1993
JozefFábrik1976
AdriánKozmér2000
DominikKaššovic1987
SimonaKušnierová1996
MiroslavMazan1982
VendelinKrivačka1967www.vendusko.sk
VenduškoKrivačka1995www.vendusko.sk
SamuelŠvondrk2001PROSIGHT Slovensko/FS Družba
IvoCupak1987
PeterStehlik1979Trenčín
JanaSvedková1996Ďumbierka Trail Team
ZuzanaLančaričová1978Trenčiansky hrad
PeterDubina1977
SandraTinková2000
ŠtefanStašák1969
AdamPetrovič2004
RastislavGalko1978LUNA n.o. bezpečný ženský domov Trenčín
StanislavFindra1988Jonckers
PavelKukučka1956
RadkaKobydová1997
BranislavŠprocha1983
PetraOborčoková1982STG Trenčín
PeterDvorský1988
SamuelPaška1998Opium.
ZuzanaŠčepkova1985
TomášBahelka1986Klub Polar Alpin TN
TerezaKubíčková2006
PeterKopecky1989
MihailTodorov1992
MilanJežko1982TNJ Hawks
MichalSpaček1991TNJ HAWKS
PeterFrátrik1965FC Juventus Žilina, o.z.
KarolRadics1981
Tomáš Holec1991
JakubPavlík1989
MichalKováč2002
GabrielaBuckova1991
RastislavBukovinsky1986Southfields Elite
Marek Biroš1980Vaniškovce
PeterMičian1992
BorisÉder1964Vrakuňa
MarcelÉder1993Miloslavov
PeterSajbidor1992
MichalFojcík1979Kardiaci
MatusPereszlenyi1985
MarekVidovič1976Sokol Čachtice
MatejTinák1998
MiroslavLetko1979Jogging klub Dubnica n.V.
KristínaMistríková1992
MarekBrulík2001
Sangkyunkim1985
MartinZeman2006
NikolasĽahký1999
ViliamŠvec1971Piešťany
KristianOndica1998
JánŠevčík1998Poľský Parlament

 

Zoznam prihlásených štafiet na Mitická štafeta

názov štafetymeno vedúceho štafetypriezvisko vedúceho štafety
minimum speedOlha-ValentynaOne

 

Zoznam prihlásených detí na SPORTKEMP detské behy

menopriezviskoročníkklubkrajinapreteky
MilotaSoľárová2019TNA – do 5 rokov (ročník 2018 a mladší) – 300 m
MelisaMošková2016B – 6 a 7 rokov (ročník 2017 a 2016) – 500 m
VanesaMošková2013D – 10 a 11 rokov (ročník 2013 a 2012) – 1000 m
JulianaToman2016C – 8 a 9 rokov (ročník 2015 a 2014) – 500 m
MaximilianToman2013D – 10 a 11 rokov (ročník 2013 a 2012) – 1000 m
OliviaToman2019A – do 5 rokov (ročník 2018 a mladší) – 300 m
DavidStrečanský2013D – 10 a 11 rokov (ročník 2013 a 2012) – 1000 m
MagdalenaStrečanská2019A – do 5 rokov (ročník 2018 a mladší) – 300 m
TeoTamajka2017Funny Athletics PiešťanyB – 6 a 7 rokov (ročník 2017 a 2016) – 500 m