USPORIADATEĽSKÉ SLUŽBY

Máme mnohoročné skúsenosti s organizáciou športových podujatí a vieme poskytnúť cenné rady a potrebný materiál. Jeden z našich zakladateľov zorganizoval svoje prvé bežecké preteky v roku 1999. Odvtedy ubehlo kopec času a dnes organizujeme najväčší horský beh na Slovensku Baba-Kamzík, ďalej Dračí kros a Zoborskou lesostepou. 

To sú naše vlastné projekty. Okrem toho zabezpečujeme usporiadateľské služby pre PomléRun, Beh okolo Slovnaftu a GútorRun. Ročne nám „cez ruky“ prejdú tisíce spokojných účastníkov.

Organizácia podujatia je komplex činností ktoré treba zabezpečiť a tie musia do seba bezchybne zapadať. Predovšetkým v deň „D“. A to my vieme. Máme skúsený realizačný tím ktorí na ktorý sa budete môcť spoľahnúť. Okrem časomiery vám navrhneme, pripravíme a zabezpečíme trate, zabezpečíme prezentáciu, občerstvovacie stanice, zmanažujeme štarty a cieľ.

Sme s Vami od začiatku až do konca. Pomôžeme Vám postaviť koncept podujatia, konzultujeme s vami počas príprav, zmanažujeme prihlásených, bezpečnosť, no a samozrejme zrealizujeme ho.

Odborná spôsobilosť

Máme odbornú spôsobilosť na výkon činnosti hlavného usporiadateľa a bezpečnostného manažéra podľa zákona č. 1/2014 Z. z. - Zákon o organizovaní verejných športových podujatí. Disponujeme tímom skúsených ľudí, ktorí sa venujú organizácii športových podujatí. Ročne (spolu)organizujeme 9 podujatí. „Cez ruky“ nám prejdú tisíce účastníkov.

Vieme, že každé podujatie je iné. Nie každý potrebuje GPS tracking, alebo video z cieľa. Preto ponúkame skladačku služieb ktorú si každý organizátor môže poskladať presne podľa svojich aktuálnych potrieb a rozpočtu. Neponúkame „balíčky“, ponúkame riešenia presne na mieru.

Robíme a vieme toho oveľa viac. Je len na vás ktoré naše služby využijete a poskladať si tak riešenie podľa svojich potrieb a predstáv.

Zistite viac o našich jednotlivých službách v sekciách:

  • qxio-naviconO NÁS
  • qxio-naviconPREČO SUNBELL
  • qxio-naviconČASOMIERA
  • qxio-naviconGPS MONITOROVANIE
  • qxio-naviconUSPORIADATEĽSKÉ SLUŽBY
  • qxio-naviconPRENÁJOM MATERIÁLU
  • qxio-naviconPROPAGÁCIA