Zoznam prihlásených pretekárov s uhradeným štartovným na preteky Vychylovská osmička

menopriezviskoročníkklubkrajinapreteky
PeterTester1977TNSlniečkový detský beh 400 m (2018 - 2024)
MartinObuch1990Hlavný beh 8,6 km (2009 a starší)
MáriaGrešáková1992Hlavný beh 8,6 km (2009 a starší)
EliškaSabová2015Mladší žiaci 1 km (2017 - 2014)
EmmaSabová2023Slniečkový detský beh 400 m (2018 - 2024)
MarekĎurajka1986Hlavný beh 8,6 km (2009 a starší)
JanaĎurajka Brodňanová1985Hlavný beh 8,6 km (2009 a starší)
BiankaĎurajková2014Mladší žiaci 1 km (2017 - 2014)
NikolkaLiščáková2015Mladší žiaci 1 km (2017 - 2014)
JanPavelek1992Dhz vychylovkaHlavný beh 8,6 km (2009 a starší)
ZuzanaVnuková1995Hlavný beh 8,6 km (2009 a starší)
SimonaKirnová1995Hlavný beh 8,6 km (2009 a starší)
Juliana Hrčková 2020Slniečkový detský beh 400 m (2018 - 2024)
František Mačejko 1990Hlavný beh 8,6 km (2009 a starší)
MatúšŠkorvaga2002Hlavný beh 8,6 km (2009 a starší)
JakubŠkorvaga1996Hlavný beh 8,6 km (2009 a starší)
PatrikHalvoník2014Atleticky klub ČadcaMladší žiaci 1 km (2017 - 2014)
AlickaĎurajková2018Slniečkový detský beh 400 m (2018 - 2024)
AlicaPavlíková2020Slniečkový detský beh 400 m (2018 - 2024)
EliškaPavlíková2015Mladší žiaci 1 km (2017 - 2014)
AlžbetaPetreková2014Mladší žiaci 1 km (2017 - 2014)
SofiaMasnicová2014AK ČadcaMladší žiaci 1 km (2017 - 2014)
JaroslavaKráľová1992Hlavný beh 8,6 km (2009 a starší)
MartinaKurejová1984AO SLÁVIA ŽUHlavný beh 8,6 km (2009 a starší)
DominikKotvas1991Hlavný beh 8,6 km (2009 a starší)
LenkaHradská1988Hlavný beh 8,6 km (2009 a starší)
PavolGajdičiar 2012Starší žiaci 2 km (2013 - 2010)
Lea Paveleková2017AK Stará Bystrica Mladší žiaci 1 km (2017 - 2014)
KarolínaPaveleková2014AK Stará Bystrica Mladší žiaci 1 km (2017 - 2014)
Branislav Pavelek 2012Starší žiaci 2 km (2013 - 2010)
AdamBačík2018Atletický klib Stará BystricaSlniečkový detský beh 400 m (2018 - 2024)
DanaBednáriková1997Hlavný beh 8,6 km (2009 a starší)
Matúš Romaník2015Mladší žiaci 1 km (2017 - 2014)
KarolínaRomaníková2014Mladší žiaci 1 km (2017 - 2014)
FrantišekPoštek1963Tatran - Krásno nad KysucouHlavný beh 8,6 km (2009 a starší)
Juraj Bukový 1985Stará Bystrica Hlavný beh 8,6 km (2009 a starší)
Laura Masariková 2014Mladší žiaci 1 km (2017 - 2014)
Martina Heltová1981MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto Hlavný beh 8,6 km (2009 a starší)
Katarína Gulášová 1980The RUNNing Team Teplička nad Váhom Hlavný beh 8,6 km (2009 a starší)
StanislavŠurima2017Mladší žiaci 1 km (2017 - 2014)
SimonaŠurimová2014Mladší žiaci 1 km (2017 - 2014)
SilviaŠurimová1985Hlavný beh 8,6 km (2009 a starší)
SofiaŠurimová2019Slniečkový detský beh 400 m (2018 - 2024)
EliškaBaníková2019Slniečkový detský beh 400 m (2018 - 2024)
DenisaMikulová1996KKM ČADCAHlavný beh 8,6 km (2009 a starší)
LiborŠtípala1982TJ Hviezda ZadubnieHlavný beh 8,6 km (2009 a starší)
EvaŠefárová1989SchaefflerHlavný beh 8,6 km (2009 a starší)
Michaela Svrčková1998NeslušaHlavný beh 8,6 km (2009 a starší)
RomanJuhás1973TRNTNHlavný beh 8,6 km (2009 a starší)
KatuškaKučerikov1979Bez klubuHlavný beh 8,6 km (2009 a starší)
AntonKučerik1980Bez klubuHlavný beh 8,6 km (2009 a starší)
StankaKučerikova 2009Bez klubuJuniorský beh 8,6 km (2009 - 2006)
JozefMatejčík1993Hlavný beh 8,6 km (2009 a starší)
IvanaFaktorová1989Stará Bystrica Hlavný beh 8,6 km (2009 a starší)
MichaelaKostelanská2001BytčaHlavný beh 8,6 km (2009 a starší)
MichaelaKostelanska1978BytčaHlavný beh 8,6 km (2009 a starší)
AndreaŠteinigerová1976Behá nám to Čadca Hlavný beh 8,6 km (2009 a starší)
Zuzana Gablíková 1990Hlavný beh 8,6 km (2009 a starší)
RenataBenikova1978Gregy boxing club Hlavný beh 8,6 km (2009 a starší)
VladimírBalošák1959Stará BystricaHlavný beh 8,6 km (2009 a starší)
Stanislava Zdurjenčíková 1981Hlavný beh 8,6 km (2009 a starší)
Karolína Chmúrová2020Slniečkový detský beh 400 m (2018 - 2024)
MajkaPavlinova1988Bez klubuHlavný beh 8,6 km (2009 a starší)
AdamJonek2017Stará Bystrica Mladší žiaci 1 km (2017 - 2014)
Jakub Škor 2020Slniečkový detský beh 400 m (2018 - 2024)
LeonardŠtípala2016Mladší žiaci 1 km (2017 - 2014)
Laura Škorová2016Mladší žiaci 1 km (2017 - 2014)
KristiánŠtípala2016Mladší žiaci 1 km (2017 - 2014)
Lucia Škorová2013Starší žiaci 2 km (2013 - 2010)
MatejMičuda1990Bakus runners Hlavný beh 8,6 km (2009 a starší)
JozefMasarik1956Viestanski tulaci / KočovceHlavný beh 8,6 km (2009 a starší)
FilipŠustek 2012Starší žiaci 2 km (2013 - 2010)
JulkaŠusteková 2015Mladší žiaci 1 km (2017 - 2014)
Peter Malík 1988Marpal Hlavný beh 8,6 km (2009 a starší)
Martina Hrušková1973Mksš Ak Kysucké Nové MestoHlavný beh 8,6 km (2009 a starší)
TomasKasman1994Hlavný beh 8,6 km (2009 a starší)
Oliver Jedinák2020Slniečkový detský beh 400 m (2018 - 2024)
JúliaMatejčíková1996Hlavný beh 8,6 km (2009 a starší)
PeterPastorek1980Beham pre RadostHlavný beh 8,6 km (2009 a starší)
EdgarPastorek2016Beham pre RadostMladší žiaci 1 km (2017 - 2014)
MartinPutyra1989North_gym Hlavný beh 8,6 km (2009 a starší)
IvanaMičudová1990Champion ClubHlavný beh 8,6 km (2009 a starší)
FrantišekTalapka1971MarysMeals.skHlavný beh 8,6 km (2009 a starší)
Matias Štvrtka2015ZiadnyMladší žiaci 1 km (2017 - 2014)
FilipŠtvrtka2014ZiadnyMladší žiaci 1 km (2017 - 2014)
Markéta Štvrtková2016ZiadnyMladší žiaci 1 km (2017 - 2014)
BibiánaŠtvrtková2012ZiadnyStarší žiaci 2 km (2013 - 2010)
MárioJaník1975MKŠS AK Kysucké Nové Mesto/Kysucké múzeumHlavný beh 8,6 km (2009 a starší)
Lukáš Melišík 2008ZŠ Stará Bystrica Juniorský beh 8,6 km (2009 - 2006)
Jakub Melišík 2015ZŠ Stará Bystrica Mladší žiaci 1 km (2017 - 2014)
Mária Končelíková 1983Hlavný beh 8,6 km (2009 a starší)
ŽanetaŽuffová1999UnizaHlavný beh 8,6 km (2009 a starší)
PeterDeneš1961KBPŠ Púchov Hlavný beh 8,6 km (2009 a starší)
MilanTabak1955AC UNIZA ŽilinaHlavný beh 8,6 km (2009 a starší)