Zoznam prihlásených pretekárov s uhradeným štartovným na dlhú trať Neslušským chotárom

menopriezviskoročníkklubkrajinapreteky
MiroslavGál1980dlhá trasa - 60 km / 2000 m
PetrHvolka1975Kilpi Racing Team dlhá trasa - 60 km / 2000 m
TomášJančí2002Šk Jablonicadlhá trasa - 60 km / 2000 m
AntonJančo1983svetdveri.skdlhá trasa - 60 km / 2000 m
MatúšJanovič2000dlhá trasa - 60 km / 2000 m
LukášJureňa1979dlhá trasa - 60 km / 2000 m
LechKawecki1978Bacardi Rum Coladlhá trasa - 60 km / 2000 m
BranislavKovalčík1975CKC Černovadlhá trasa - 60 km / 2000 m
PeterKrajči1984Bikepoint.sk elevendlhá trasa - 60 km / 2000 m
RadovanKrčula1981Horská Políciadlhá trasa - 60 km / 2000 m
AndrejKubiš1983SUNCycle.sk Racing Teamdlhá trasa - 60 km / 2000 m
AlexLacúch2001Decathlon Martindlhá trasa - 60 km / 2000 m
FilipLišhák1992dlhá trasa - 60 km / 2000 m
MatejMinarovič1993BH-MARATON.BIKEdlhá trasa - 60 km / 2000 m
MarkoMlich1996dlhá trasa - 60 km / 2000 m
MarekOndriš1996Bike4you Hlohovecdlhá trasa - 60 km / 2000 m
VladimírPalúch1957YTCT Donovalydlhá trasa - 60 km / 2000 m
BohumírParšo1983dlhá trasa - 60 km / 2000 m
Patrik Podolák 1999Kubicasport Racing team dlhá trasa - 60 km / 2000 m
OndřejRakus2002HEAD PRO TEAM Opavadlhá trasa - 60 km / 2000 m
LukasRoubicek1971Vresinadlhá trasa - 60 km / 2000 m
MichalSlinták1977SYNEK TEAMdlhá trasa - 60 km / 2000 m
Vladimír Sýkora 1964Ovčiarsko dlhá trasa - 60 km / 2000 m
PeterTester1977TNdlhá trasa - 60 km / 2000 m
BorisVarga1972dlhá trasa - 60 km / 2000 m
TomášVrábel1991dlhá trasa - 60 km / 2000 m
MilanZacher1988svetdveri.skdlhá trasa - 60 km / 2000 m

 

Zoznam prihlásených pretekárov s uhradeným štartovným na strednú trať Neslušským chotárom

menopriezviskoročníkklubkrajinapreteky
MarekAbrahám1977stredná trasa - 40 km / 1350 m
JurajAlušic1983stredná trasa - 40 km / 1350 m
MariánBeško1983TV-AV Elektronic Cycling Teamstredná trasa - 40 km / 1350 m
MartinBeták1988Trenčínstredná trasa - 40 km / 1350 m
RóbertBoor1989stredná trasa - 40 km / 1350 m
MilanBřešťák1986Mtb Klub Trenčianske Teplice stredná trasa - 40 km / 1350 m
PeterBrodek1977stredná trasa - 40 km / 1350 m
SlavomírBudiský1968stredná trasa - 40 km / 1350 m
Milan Čepela1982stredná trasa - 40 km / 1350 m
MichalČerešník1982stredná trasa - 40 km / 1350 m
RastislavČernek1988stredná trasa - 40 km / 1350 m
AnetaChudárková2003GHOST Teamstredná trasa - 40 km / 1350 m
JánCibulka1988Ebajk racingstredná trasa - 40 km / 1350 m
JánDroščák1984Golden dekelstredná trasa - 40 km / 1350 m
MichalDubovec1982InShape.skstredná trasa - 40 km / 1350 m
BeataGašparová1967stredná trasa - 40 km / 1350 m
Jozef Grznar1969Kuzmicestredná trasa - 40 km / 1350 m
SamuelHoskovec2003Rajeckí Fajteřistredná trasa - 40 km / 1350 m
DankaHrošová1989stredná trasa - 40 km / 1350 m
VladimírHrosovsky1978stredná trasa - 40 km / 1350 m
PeterJacko1983Proefekt teamstredná trasa - 40 km / 1350 m
IvanaJandzíková19852j_sport teamstredná trasa - 40 km / 1350 m
MartinJaník1987stredná trasa - 40 km / 1350 m
MartinJaroš1982stredná trasa - 40 km / 1350 m
MárioKaprálik1982MaViAgistredná trasa - 40 km / 1350 m
MatúšKendera1987stredná trasa - 40 km / 1350 m
RomanKohút1992stredná trasa - 40 km / 1350 m
BranislavKoldzic1992stredná trasa - 40 km / 1350 m
RastislavKozlik1965BH-MARATON.BIKEstredná trasa - 40 km / 1350 m
PavolKráľ1978Žilinastredná trasa - 40 km / 1350 m
PeterKubiš1973TREKbikesBBstredná trasa - 40 km / 1350 m
VladimírKubištík1967stredná trasa - 40 km / 1350 m
ZdenkoKučák1977Ošk fair play Oščadnicastredná trasa - 40 km / 1350 m
IgorKurhajec1988Golden dekelstredná trasa - 40 km / 1350 m
FrantišekKyzek1998stredná trasa - 40 km / 1350 m
MartinMacháček1984Petránkystredná trasa - 40 km / 1350 m
JozefMaršala1990stredná trasa - 40 km / 1350 m
MichalMateáš1994stredná trasa - 40 km / 1350 m
PeterMatieska1983VELOSVET cycling Team Prievidzastredná trasa - 40 km / 1350 m
StanislavMažáry1979stredná trasa - 40 km / 1350 m
PeterMazúr1977Zákopčiestredná trasa - 40 km / 1350 m
IvanMikulecký1987stredná trasa - 40 km / 1350 m
MariánMušák1998Mušákelektroservis stredná trasa - 40 km / 1350 m
LadislavNéč1976Sportis3/Sport4ustredná trasa - 40 km / 1350 m
KristinaNéč Lapinova1983Sportis3/Sport4ustredná trasa - 40 km / 1350 m
PeterOškrobaný1986stredná trasa - 40 km / 1350 m
LadislavPacúch1967stredná trasa - 40 km / 1350 m
RobertPajtina1992stredná trasa - 40 km / 1350 m
JaroslavPazúr1973JPBBstredná trasa - 40 km / 1350 m
RomanPloštica1992stredná trasa - 40 km / 1350 m
MilanPotančok1968ŠK Atléti BSstredná trasa - 40 km / 1350 m
PeterRoman1986stredná trasa - 40 km / 1350 m
MartinŠangala1995Oslystredná trasa - 40 km / 1350 m
JaroslavŠkraban1980stredná trasa - 40 km / 1350 m
JánSkupeň1968Teplička nad Váhomstredná trasa - 40 km / 1350 m
JánStehlík1962Žilina-Trnovéstredná trasa - 40 km / 1350 m
IgorSTEPANOVSKY1978stredná trasa - 40 km / 1350 m
RadovanSteuer1964Steuer Team CZstredná trasa - 40 km / 1350 m
BorisStraňák1992stredná trasa - 40 km / 1350 m
PeterTester 11977TNstredná trasa - 40 km / 1350 m
MichalTulec1978stredná trasa - 40 km / 1350 m
TomášTurzo1990stredná trasa - 40 km / 1350 m
Matúš Ulrich1994Oslystredná trasa - 40 km / 1350 m
MartinValjašek1975SVETDVERIstredná trasa - 40 km / 1350 m
JaroslavValjent1972stredná trasa - 40 km / 1350 m
Silvie Vasiliadisová1971Steuer Team CZstredná trasa - 40 km / 1350 m

 

Zoznam prihlásených pretekárov s uhradeným štartovným na krátku trať Neslušským chotárom

menopriezviskoročníkklubkrajinapreteky
MariánBartek1982krátka trasa - 20 km / 700 m
MatejBeleš2000Maraton.bikekrátka trasa - 20 km / 700 m
DávidBíroš2006Ovčiarsko krátka trasa - 20 km / 700 m
ĽubomírBorko1978Bikeroom Prievidzakrátka trasa - 20 km / 700 m
MartinaCabúková1971krátka trasa - 20 km / 700 m
Jozef Čekeľ1970CK Svätý Jur krátka trasa - 20 km / 700 m
ĽubomírDecký1965TV AV Elektronic Cycling teamkrátka trasa - 20 km / 700 m
MichalDržíķ1993krátka trasa - 20 km / 700 m
IvanDupkala1993Priatelia Kysúckrátka trasa - 20 km / 700 m
MiroslavĎurajka1963Súľovkrátka trasa - 20 km / 700 m
HelenaĎurajková1966Súľovkrátka trasa - 20 km / 700 m
ĽubomírFlak1983-krátka trasa - 20 km / 700 m
DušanGenda1978krátka trasa - 20 km / 700 m
VladislavGerman1973SadeSportkrátka trasa - 20 km / 700 m
AdelaJedličaková2007krátka trasa - 20 km / 700 m
MarekJežo1989krátka trasa - 20 km / 700 m
JarmilaKrajčíková1981krátka trasa - 20 km / 700 m
MartinKrálik1991krátka trasa - 20 km / 700 m
FabianKrálik2008Velosvet cycling team Prievidzakrátka trasa - 20 km / 700 m
JurajKrupka1977krátka trasa - 20 km / 700 m
MartinKubiš2004TREKbikesBBkrátka trasa - 20 km / 700 m
ViktorKvašnica1985TV - AV Elektronic Cycling Teamkrátka trasa - 20 km / 700 m
MilosLaso1995krátka trasa - 20 km / 700 m
MiroslavLazový2001krátka trasa - 20 km / 700 m
DušanLiška1985Cyklónikrátka trasa - 20 km / 700 m
MilošLuha1983krátka trasa - 20 km / 700 m
JaroslavMatej1972krátka trasa - 20 km / 700 m
SofiaMatiesková2011VELOSVET cycling Team Prievidzakrátka trasa - 20 km / 700 m
Branislav Maytas1967MAIRONkrátka trasa - 20 km / 700 m
Natália Mažgútová2000Maraton.bikekrátka trasa - 20 km / 700 m
PavolMeliš1990Divina Racing Team krátka trasa - 20 km / 700 m
TomášMieris1991chromá nohakrátka trasa - 20 km / 700 m
MichalMindek1990krátka trasa - 20 km / 700 m
MartinMišeje2009PROEfektkrátka trasa - 20 km / 700 m
IvanMišeje1979PROefektkrátka trasa - 20 km / 700 m
MilošNeomani1975FatraTeamkrátka trasa - 20 km / 700 m
Pavol Ondrúšek 1976Kysucký Lieskoveckrátka trasa - 20 km / 700 m
PavolOrgoník1980Púchovkrátka trasa - 20 km / 700 m
MáriaOrieščíková1983krátka trasa - 20 km / 700 m
MatejPaluška1991krátka trasa - 20 km / 700 m
MariánPaulus1985krátka trasa - 20 km / 700 m
LukášPetráš1988CK Svätý Jurkrátka trasa - 20 km / 700 m
MatušPlevko2006krátka trasa - 20 km / 700 m
Milan Praslička 1974SPIE ELEKTROVOD krátka trasa - 20 km / 700 m
DanielPrekop1988Zborakrátka trasa - 20 km / 700 m
RadoslavRichter1985krátka trasa - 20 km / 700 m
AndrejRoziak1980XXXkrátka trasa - 20 km / 700 m
JozefRucek1986Flying Monkeyskrátka trasa - 20 km / 700 m
Tomᚊabík1986krátka trasa - 20 km / 700 m
OndrejŠarlina2007krátka trasa - 20 km / 700 m
ValentinaSchiaretti1996Nutricny klub Valekrátka trasa - 20 km / 700 m
MonikaSeidlova1992Forza cycling Teamkrátka trasa - 20 km / 700 m
Tomᚊlapka1986krátka trasa - 20 km / 700 m
MatúšŠtrba1987KPHC Slovakiakrátka trasa - 20 km / 700 m
PeterTester 21977TNkrátka trasa - 20 km / 700 m
JozefTkáčik1981Forza cycling Teamkrátka trasa - 20 km / 700 m
NinaUrbanová2004bikepoint.sk eleven teamkrátka trasa - 20 km / 700 m
LukášValjašek2007SVETDVERIkrátka trasa - 20 km / 700 m
JozefValjašek1963krátka trasa - 20 km / 700 m
LuciaValjašková2009SVETDVERIkrátka trasa - 20 km / 700 m
MichalVorčák1982krátka trasa - 20 km / 700 m
SebastiánVorčák2008krátka trasa - 20 km / 700 m
Michal Zalaš 1986krátka trasa - 20 km / 700 m
MartinZatroch1990krátka trasa - 20 km / 700 m
TomášZeman1988Cyklo ŠK Jablonicakrátka trasa - 20 km / 700 m

 

Zoznam prihlásených pretekárov na detské preteky Neslušským chotárom

menopriezviskoročníkklubkrajinapreteky
MariánBartek2017detské preteky
AdamBartek2019detské preteky
MarcelkoBenda2019detské preteky
Beátka Bendová2017detské preteky
DamjanBudiský2013detské preteky
BranislavBurian2019detské preteky
NinaBurianová2015detské preteky
JakubCeniga2010detské preteky
LukášČerešník2017detské preteky
Sofia Čičkova 2015detské preteky
NatáliaČičkova2018detské preteky
SamuelĎuriak2018detské preteky
MatúšFerenčík2016cyklo -team lavínadetské preteky
SebastianFerenčík2020cyklo-team lavínadetské preteky
FilipGera2013detské preteky
PatrikHalvoník2014Triatlonový klub Žabka-Čadcadetské preteky
Oliver Horkay2011detské preteky
Mia Jantošíková2018detské preteky
HannaJarosiewicz 2014BATI SPORT MTB School Żywiec detské preteky
Alex Lisko2012detské preteky
DamiánLisko2012detské preteky
TobiasLisko2015detské preteky
JakubLisko2018detské preteky
SofiaMasnicová2014Žabka Čadcadetské preteky
TomášMohylák2013detské preteky
SimonkaOčenášová2013Cyklo-team Lavínadetské preteky
TadeášPetráš2016Trimooddetské preteky
EliášPetráš2020Trimooddetské preteky
FilipRoman2019detské preteky
Sabína Romanová2016detské preteky
DominikRosina 2018detské preteky
OliverRucek2016Čadcadetské preteky
EmaŠarlinová2011detské preteky
LotkaSoľár2019TNdetské preteky
Tomáš Šulgan2011detské preteky
Dominik Šulgan 2019detské preteky
Diana Šulganová 2016detské preteky
NikolasŠvancara 2014detské preteky
EllaTanistrakova2017detské preteky
ViktóriaTrnková2016detské preteky

 

Zoznam prihlásených pretekárov s uhradeným štartovným na nesúťažne preteky E-bike Neslušským chotárom

menopriezviskoročníkklubkrajinapreteky
PeterTester 31977TNE-bike - 40 km / 1350 m