Junior Wine Run 2.0 - 24.7.2021

Junior Wine Run

 

            

 

3. ročník  Junior Wine Run 2.0   

Junior Wine Run 2.0. sa uskutoční 24. júla so štartom o 12:30 hod v rámci akcie STREKOVSKÉ OTVORENÉ PIVNICE pre deti.

 

Dátum: sobota 24.7.2021 so štartom o 12:30h 

Miesto: Areál - Strekovský festival vína, STREKOV

Kontakt: janka.benacka@gmail.com

Trate: po malebných viniciach a okolí sú pripravené trate na 200 m – (ročník 2014 - 2020), 700 m – (2006 - 2013)

Registrácia: 10:15 – 12:15 hod (nachádza sa asi 400 m od štartu)

Kategórie: každá kategória (200 m, 700 m)  dievčatá a chlapci

Vyhlásenie výsledkov: do 30 min po dobehnutí posledného pretekára.

PRE VŠETKÝCH, ktorí budú SPRIEVOD DETÍ – platí pre jednu osobu ZDARMA VSTUPNÉ na STREKOVSKÉ OTVORENÉ PIVNICE na SOBOTU 24.7. po dobehnutí dieťaťa!

Nenáročný beh, vhodný pre akéhokoľvek rekreačného bežca v blízkosti po malebných viniciach. Zaujímavé ceny pre prvých troch juniorov ako aj pre deti.

Pre malých športovcov, pre každého pamätná medaila, odmeny a dobrá nálada. 

Parkovanie: možné zdarma v areáli.

Štartovné:
5 eur – platba vopred, 5 eur – platba na mieste

Prihlasovanie:
Online prihlasovanie bude ukončené 23.07.2021 o 18:00, alebo v momente naplnenia účastníckeho limitu.  Po tomto dátume, ak nebude naplnený  účastnícky limit sa bude dať prihlásiť aj na mieste v deň pretekov. Hneď po uhradení štartovného sa Vaše meno zobrazí v zozname prihlásených a príde Vám email s potvrdením.

Maximálny počet účastníkov: 40 detí na bežeckej súťaži. Celý festival je limitovaný na 1000 účastníkov.

Úhrada štartovného:
Štartovné môžete uhradiť viacerými spôsobmi. Všetky vám budú ponúknuté po vyplnení online prihlášky. Odporúčame zvoliť úhradu platobnou kartou. Je rýchla, bezpečná, výhodná pri platbe zo zahraničia a Vaše meno sa objaví v zozname prihlásených okamžite. Ak nevyužijete možnosť platby kartou, príde Vám email s inštrukciami k ostatným druhom platieb (ak email nenájdete, skontrolujte priečinok SPAM). Neuhrádzajte prosím štartovné poštovou poukážkou.

Štartové číslo:
Každý pretekár je povinný mať pripevnené štartovné číslo na hrudi, tak aby bolo viditeľné a nesmie byť prekryté. Bez štartového čísla na hrudi sa môže stať, že Váš čas nebude zaznamenaný. Štartové číslo je majetkom usporiadateľa. Štartové čísla sú bez súhlasu usporiadateľa neprenosné na inú osobu. Pretekár, ktorý bude štartovať so štartovým číslom prideleným v štartovej listine inému pretekárovi bude diskvalifikovaný.

Zaplatené štartovné sa nevracia. Do 20.07.2021 je možné zaplatené štartovné presunúť na inú osobu za manipulačný poplatok 4€. Presúvať štartovné na ďalší rok nie je možné.
V prípade, ak sa nemôžete zúčastniť a chcete prepísať vaše štartové číslo na iného účastníka, môžete tak urobiť písomne na prihlaska@vysledkovyservis.sk najneskôr do 20.07.2021. Kontaktovať nás však musí osoba, ktorá bola pôvodne prihlásená, tá oznámi aj všetky údaje o novom účastníkovi. Štartový balík preberá a prehlásenie potvrdzuje už nový účastník. Po prevzatí štartového balíka už nie je preregistrácia možná.

 

vlastnosti podujatia

Dátum podujatia 24.07.21
Kapacita 40
Voľné 40
Štartovné 5.00

Prihlasovanie na tieto preteky skončilo.