Junior Wine Run 2.0
- 20.7.2024

 

                  

5. ročník  Junior Wine Run 2.0   

Junior Wine Run 2.0. sa uskutoční 20. júla so štartom o 11:00 hod v rámci akcie Deň otvorených pivníc v Strekove.

 

Dátum: sobota 20.7.2024 so štartom o 11:00h 

Miesto: Areál - festival STREKOV - vinohrady

Kontaktjanka.benacka@gmail.com

Trate: po malebných viniciach a okolí sú pripravené trate na 200 m – (ročník 2014 - 2020), 700 m – (2006 - 2013)

Registrácia: 10:00 – 11:00 hod

Kategórie: každá kategória (200 m, 700 m)  dievčatá a chlapci

Vyhlásenie výsledkov: do hodiny po dobehnutí posledného pretekára.

PRE VŠETKÝCH, ktorí budú SPRIEVOD DETÍ – platí pre jednu osobu ZDARMA VSTUPNÉ na Deň otvorených pivníc v Strekove na SOBOTU 20.7. po dobehnutí dieťaťa!

Nenáročný beh, vhodný pre akéhokoľvek rekreačného bežca v blízkosti po malebných viniciach. Zaujímavé ceny pre prvých troch juniorov ako aj pre deti.

Pre malých športovcov, pre každého pamätná medaila, sladká odmena a dobrá nálada. 

Parkovanie: možné zdarma v areáli.

Štartovné:
5 eur – platba vopred, 5 eur – platba na mieste

Prihlasovanie:
Online prihlasovanie bude ukončené 18.07.2024 o 18:00, alebo v momente naplnenia účastníckeho limitu. Po tomto dátume, ak nebude naplnený  účastnícky limit sa bude dať prihlásiť aj na mieste v deň pretekov. Hneď po uhradení štartovného sa Vaše meno zobrazí v zozname prihlásených a príde Vám email s potvrdením.

Maximálny počet účastníkov: 40 detí na bežeckej súťaži.

Úhrada štartovného:
Štartovné môžete uhradiť viacerými spôsobmi. Všetky vám budú ponúknuté po vyplnení online prihlášky. Odporúčame zvoliť úhradu platobnou kartou. Je rýchla, bezpečná, výhodná pri platbe zo zahraničia a Vaše meno sa objaví v zozname prihlásených okamžite. Ak nevyužijete možnosť platby kartou, príde Vám email s inštrukciami k ostatným druhom platieb (ak email nenájdete, skontrolujte priečinok SPAM). Neuhrádzajte prosím štartovné poštovou poukážkou.

Štartové číslo:
Každý pretekár je povinný mať pripevnené štartovné číslo na hrudi, tak aby bolo viditeľné a nesmie byť prekryté. Bez štartového čísla na hrudi sa môže stať, že Váš čas nebude zaznamenaný. Štartové číslo je majetkom usporiadateľa. Štartové čísla sú bez súhlasu usporiadateľa neprenosné na inú osobu. Pretekár, ktorý bude štartovať so štartovým číslom prideleným v štartovej listine inému pretekárovi bude diskvalifikovaný.

Zaplatené štartovné sa nevracia. Do 18.07.2024 je možné zaplatené štartovné presunúť na inú osobu za manipulačný poplatok 4€. Presúvať štartovné na ďalší rok nie je možné.
V prípade, ak sa nemôžete zúčastniť a chcete prepísať vaše štartové číslo na iného účastníka, môžete tak urobiť písomne na prihlaska@vysledkovyservis.sk najneskôr do 18.07.2024. Kontaktovať nás však musí osoba, ktorá bola pôvodne prihlásená, tá oznámi aj všetky údaje o novom účastníkovi. Štartový balík preberá a prehlásenie potvrdzuje už nový účastník. Po prevzatí štartového balíka už nie je preregistrácia možná.