Beh o pohár Festivalu HoryZonty - 10.11.2018

menopriezviskoročníkklubkrajinapreteky
NatáliaAdašková2005KK TTS Trenčíndetský beh
MatúšAlexa2013Trenčíndetský beh
AdriánAmbrož1999Trenčín hlavné preteky
VeronikaBakalárová1987TJ Mníchova Lehotahlavné preteky
PavolBalaščák1964Trenčínhlavné preteky
MarianBarčiak1979Trenčínhlavné preteky
MarcoBarenyi2009KK TTS Trenčíndetský beh
AlbertBelák2011AK Spartak Dubnica nad Váhomdetský beh
AnabelBeláková2008AK Spartak Dubnica nad Váhomdetský beh
RebekaBeláková2006AK Spartak Dubnica nad Váhomdetský beh
AlexanderBezový1959AXB sport servis Trenčínhlavné preteky
JánBlach1984Falck n.o. running teamhlavné preteky
DianaBlahová2011Horná Súčadetský beh
EllieBojnanska2012Nitradetský beh
NataliaBojnanska1983Nitrahlavné preteky
LukášBoleček2007Trenčianska Tepládetský beh
ZdenoBuček1998Trenčianska Tepláhlavné preteky
VladimirBulko1980Ivanovcehlavné preteky
MiroslavČerný1958Ak Bojničkyhlavné preteky
DavidČerný2002Kľačanyhlavné preteky
DavidČerný2002Kľačanydetský beh
ŠtefanČervenka1966Jogging klub Dubnica nad Váhomhlavné preteky
denisachimicova1982bratislavahlavné preteky
KamilaChomaničová1995Beháme.skhlavné preteky
ŠtefanČuvala1976ŠK BRADLAN BREZOVÁhlavné preteky
MeganČuvalová2005ŠK Jablonicahlavné preteky
MarianCyprian1947MAC Dubnica nad Váhomhlavné preteky
ĽuboslavCyprich2003KK TTS Trenčíndetský beh
TomášDohňanský1980Veľké Bierovcehlavné preteky
Matúš Dražkovec2010Horná Súčadetský beh
AdamDrga1994Ilavahlavné preteky
BrunoDuhár2004KK TTS Trenčíndetský beh
ŠimonĎurači2007Trenčíndetský beh
MiroĎurači1978Trenčínhlavné preteky
LindaĎuračiová2010Trenčíndetský beh
ElenaDušková2001Bratislavahlavné preteky
AlenaFalaštová1986Trenčínhlavné preteky
JánFaltus1988Ilavahlavné preteky
JakubFerencz1988Piešťanyhlavné preteky
MarekGago2006Horná Súčadetský beh
KarolínaGažiová2008Horná Súčadetský beh
MatúšGlodič2016Soblahov detský beh
LuciaGogorová1984Trenčínhlavné preteky
KatarinaGombarova2010AK Spartak Dubnica nad Vahomdetský beh
BarboraGombárová2004AK Spartak Dubnica nad Váhomdetský beh
jozefgunda1955pop-corn kaniankahlavné preteky
JurajHaninec1957AK Spartak Dubnica nad Vahomhlavné preteky
Vladimit Heldes1976Trencinhlavné preteky
MilanHertl1974Svinná hlavné preteky
Zdenka Hezká1980Atletický odiel Šaľa hlavné preteky
DavidHolczhei2001Bešenovhlavné preteky
JánHoliga2010Piešťanydetský beh
MilošHorňák1975Jogging klub Dubnica n./V.hlavné preteky
JánHudec1948Trenčínhlavné preteky
PeterHujík1970Gbelyhlavné preteky
iveta Hulvatova1970Jogging klub Dubnicahlavné preteky
DianaHusáriková2004KK TTS Trenčíndetský beh
AdriánJakal2005Svinnáhlavné preteky
DaliborJakal1975obec Svinnáhlavné preteky
DaliborJakal ml.2000obec Svinnáhlavné preteky
SamuelJambor2014Nová Dubnicadetský beh
PeterJančovič1983Piešťanyhlavné preteky
MonikaJančovičová1990Piešťanyhlavné preteky
mariánjelenák1969special forceshlavné preteky
Dušan Junas2001ŠK Blava Jaslovské Bohunicehlavné preteky
ŠimonJurica2009Horná Súčadetský beh
AndrejJurko1985Oravahlavné preteky
AlenaKadlecová1966BK Lysá pod Makytouhlavné preteky
MonikaKadlecova1990CK EPIC Dohnanyhlavné preteky
Tiborkakas1978Maximhlavné preteky
IgorKaras1960Dubnica nad Váhomhlavné preteky
BiankaKaryová1969Trenčínhlavné preteky
Timea Bianca Karyová2006Trenčíndetský beh
DušanKašička1942Letisko Trenčínhlavné preteky
MarcelaKašjaková1982Cabaj-Čaporhlavné preteky
MiroslavKavický1968Život v horáchhlavné preteky
OliverKňažek2011Nová Dubnicadetský beh
SylviaKňažková1976Trenčínhlavné preteky
TobiasKnotko2008KK TTS Trenčíndetský beh
MiroslavKováč1952Trenčínhlavné preteky
ĽubošKováčik1966Súľov-Hradnáhlavné preteky
ChiaraKováčiková2007KK TTS Trenčíndetský beh
FilipKoyš2008AK Spartak Dubnica nad Váhomdetský beh
OliverKoyš2015AK Spartak Dubnica nad Váhomdetský beh
AdelaKoyšová2011AK Spartak Dubnica nad Váhomdetský beh
TimothyKrajči2007Trenčíndetský beh
LauraKralova1997Trencinhlavné preteky
BranislavKrižan1979Balance Exint Teamhlavné preteky
LenkaKrižanová1988Trenčínhlavné preteky
DominikKruták2002KK TTS Trenčíndetský beh
LucasKubicina2011Omseniedetský beh
LenkaKubovčíková1964Ružomberokhlavné preteky
BarboraKučeráková2008Horná Súčadetský beh
JakubKučmín2009KK TTS Trenčíndetský beh
EliškaKučmínová2014Trenčindetský beh
JozefKudla1947Sokol Trenčínhlavné preteky
AndrejKusenda1937BK Lysá pod Makytouhlavné preteky
KristínaKuzmová2016Trenčíndetský beh
NoraLadecká1992Štrúdličkárishlavné preteky
MiroslavLetko1979Trenč. Stankovcehlavné preteky
KatkaLišková2005KK TTS Trenčíndetský beh
SimonaLobotkova1990Velka Hradnahlavné preteky
MilanMakiš1983Trenčínhlavné preteky
IvanaMakišová2014Trencindetský beh
SamuelMalý2012Omšeniedetský beh
ErikMarkovský2005Slimáky TN / Trenčíndetský beh
MartinMaron2012Bratislavadetský beh
MatejMasarovič2017Dolná Súčadetský beh
MarekMatyáš1985AGILUShlavné preteky
AdelaMichalíková2012Horná Súčadetský beh
PeterMicuda1978Dulovhlavné preteky
JankaMicudova1979Dulovhlavné preteky
FrantišekMikuš1971Výčapy - Opatovcehlavné preteky
ŠimonMikušinec2015Trenčíndetský beh
FilipMikušinec2013Horná Súčadetský beh
Ondrej Mikušinec2007Horná Súčadetský beh
LuciaMituchová1981Trenčín/Buď lepšíhlavné preteky
jurajMokoš1968TJ Stratenáhlavné preteky
BarboraMoravčíková1990KK TTS Trenčínhlavné preteky
JurajMoško1985Zabudišovskí športofcihlavné preteky
FilipMotlo2008KK TTS Trenčíndetský beh
JozefMúka2006KK TTS Trenčíndetský beh
Matúš Múka2011Horná Súčadetský beh
AlenaMúková2004KK TTS Trenčíndetský beh
ŽofiaNaňová1991AO STU Bratisalvahlavné preteky
NikolasNáter2002Senicadetský beh
AlicaNemčeková1964Dubnica nad Váhomdetský beh
AlicaNemčeková1964Dubnica nad Váhomhlavné preteky
MichalObžera1982Krpeľanyhlavné preteky
ĽubomírOkruhlica1952Ńezávislosť BAhlavné preteky
JakubPakan2008KK TTS Trenčíndetský beh
ErvinPalenik1963Activstar Trencinhlavné preteky
AdamPanák2002KK TTS Trenčíndetský beh
MichalPastirik2013Nové Mesto nad Váhomdetský beh
LuciaPastiriková2015Nové Mesto nad Váhomdetský beh
IvanPavlis1977BK Lysá pod Makytouhlavné preteky
IvanaPavlisová1977BK Lysá pod Makytouhlavné preteky
BarborkaPavlisová2008BK Lysá pod Makytoudetský beh
NatáliaPlšková2008KK TTS Trenčíndetský beh
MáriaPlšková2010KK TTS Trenčíndetský beh
SabinaProstinakova1993Trencinhlavné preteky
DavidPsota2014Pohybko Sereď detský beh
JanRadocha1976Trencinhlavné preteky
JánRaniak1992Sliačhlavné preteky
MatejRobota2007Trencianska Tepladetský beh
VladimiraRobotova1978Trencianska Teplahlavné preteky
FilipRoder2005KK TTS Trenčíndetský beh
OskarSáska2011Horná Súčadetský beh
MonikaSedlakova1993Nova Dubnicahlavné preteky
DomimikaŠkúciová2012OSA SPORT TEAMdetský beh
MiroslavaSlahúčková1991Trenčínhlavné preteky
MonikaSlahúčková1991Trenčínhlavné preteky
Daniel Sluka 2014Trenčín detský beh
Matilda Sluková 2007Trenčín detský beh
ZuzanaSlušná1980Drietomahlavné preteky
RudolfSopko1943Trenčínhlavné preteky
ZuzanaStanakova1986Matky na utekuhlavné preteky
MariannaStašáková2008Horná Súčadetský beh
AlicaŠtefánková1994Nemšováhlavné preteky
KláraŠtefánková2000Nemšováhlavné preteky
ŠtefanŠtefina1986Ak Spartak Dubnicahlavné preteky
PeterStehlík1979Trenčínhlavné preteky
AnnaŠtítiková1985Ďurikam teamhlavné preteky
PeterStolárik2003KK TTS Trenčíndetský beh
DanielStruhár2006KK TTS Trenčíndetský beh
MatejStruhár2004KK TTS Trenčíndetský beh
SoňaStruhárová1993Moravské Lieskovéhlavné preteky
MichalSukenik1989Taternicihlavné preteky
VeronikaŠulová1994Rudíkovhlavné preteky
Tobiᚊvajda2008Horná Súčadetský beh
Július Talian1983TJ Mnichova Lehotahlavné preteky
SandraTinková2000KK TTS Trenčínhlavné preteky
Lukáš Trepáč 1985Jogging klub Dubnicahlavné preteky
KarinTrepáčová 2015Dubnica nad Váhom detský beh
TamaraTrepáčová 2013Dubnica nad Váhom detský beh
EllaTrochanová2013Nová Dubnicadetský beh
IsabellTrochanová2016Nová Dubnicadetský beh
PavolVanek1977Chocholná - Velčicehlavné preteky
MatusVaracka1988Beckovhlavné preteky
IvanVavrík1963Trenčínhlavné preteky
Juraj Vertigač2009Vertík čertíkdetský beh
VladimírVobořil1974KK TTS Trenčínhlavné preteky
AndrejVrana1988Dubnica nad Váhomhlavné preteky
AndrejVrškový1999KK TTS Trenčínhlavné preteky
Boris Zeman1981Zemanovci hlavné preteky
JakubZeman2007Zemanovcidetský beh
MatúšZeman2010Zemanovcidetský beh
PaulínaZemanová1980Zemanovcihlavné preteky
DanielZubo1969Jogging klub Dubnica n/Vhlavné preteky