Zoznam prihlásených pretekárov na Dobehni ma! GútorRUN 2018

menopriezviskoročníkklub / názov štafetykrajinapretekyuhradené
Jakub Kodaj 2010VNETSlovakia1. stupeň ZŠ (1.-4. ročník) - 750mOK
Jenifer Lopez2007hamuliakovoSlovakia2. stupeň ZŠ (5.-9. ročník) - 1320mOK
Juraj Luston 1979VNETSlovakiaHlavný beh 10 kmOK
Andrea Tóthová 1981IMOS SystemairSlovakiaHlavný beh 10 kmOK
MariannaAbelovská2004BáčSlovakia2. stupeň ZŠ (5.-9. ročník) - 1320mOK
Jozef Adamcsek 1964IMOS Systemair SlovakiaHlavný beh 10 kmOK
JanBalko1984Klub aktivneho mysleniaSlovakiaHlavný beh 10 kmOK
ManuelBasta2015RovinkaSlovakiaDeti - predškolský vek 200mOK
KristínkaBeňová2008HamuliakovoSlovakia2. stupeň ZŠ (5.-9. ročník) - 1320mOK
SilvioBlaho2013HamuliakovoSlovakiaDeti - predškolský vek 200mOK
DominikBognár2012ŠamorinSlovakiaDeti - predškolský vek 200mOK
OndrejBrdečka2014HamuliakovoSlovakiaDeti - predškolský vek 200mOK
MonikaBrišková19843klub ŠamorínSlovakiaHlavný beh 10 kmOK
Janka Bugárová1973IMOS SystemairSlovakiaHobby beh: 5,6 kmOK
AlexanderBulík2015motigoSlovakiaDeti - predškolský vek 200mOK
Nicolas Chmelo2004Zs Mateja BelaSlovakia2. stupeň ZŠ (5.-9. ročník) - 1320mOK
ZuzanaCisarikova1976adidas Runners BratislavaSlovakiaHlavný beh 10 kmOK
Szilárd Csóka19793Klub ŠamorínSlovakiaHlavný beh 10 kmOK
TomášČudrnák2013KvetoslavovSlovakiaDeti - predškolský vek 200mOK
SáraCzifrová2013HamuliakovoSlovakiaDeti - predškolský vek 200mOK
EmilyDemeová2013HamuliakovoSlovakiaDeti - predškolský vek 200mOK
DominikaDrobná1997BratislavaSlovakiaHlavný beh 10 kmOK
Martin Dujcik 1987VNETSlovakiaHlavný beh 10 kmOK
ZuzanaErdélyiová1976BEŽME BEŽNESlovakiaHlavný beh 10 kmOK
LubomirFabok1956HAMULIAKOVOSlovakiaHlavný beh 10 kmOK
TimotejFarkas2014HamuliakovoSlovakiaDeti - predškolský vek 200mOK
Mária Farkas 2018HamuliakovoSlovakiaDeti - predškolský vek 200mOK
HanaFarská2007BratislavaSlovakia2. stupeň ZŠ (5.-9. ročník) - 1320mOK
OndrejFarský2005BratislavaSlovakia2. stupeň ZŠ (5.-9. ročník) - 1320mOK
ImrichFehér1973ImiMAX/SamariaSlovakiaHlavný beh 10 kmOK
SimonaFilandova2006HamuliakovoSlovakia2. stupeň ZŠ (5.-9. ročník) - 1320mOK
PatriciaFilandova2008HamuliakovoSlovakia2. stupeň ZŠ (5.-9. ročník) - 1320mOK
DanaFutóová19773KlubŠamorínSlovakiaHlavný beh 10 kmOK
Vanesa Gavalova2009Kalinkovo Slovakia1. stupeň ZŠ (1.-4. ročník) - 750mOK
Tereza Gogalova 1989VNETSlovakiaHlavný beh 10 kmOK
OndrejGombárik2007BáčSlovakia2. stupeň ZŠ (5.-9. ročník) - 1320mOK
NoelGombárik2015BáčSlovakiaDeti - predškolský vek 200mOK
jasminagomez2005HAMULIAKOVOSlovakia2. stupeň ZŠ (5.-9. ročník) - 1320mOK
ZoeGörföl2013HamuliakovlSlovakiaDeti - predškolský vek 200mOK
DominikGörföl2016HamuliakovoSlovakiaDeti - predškolský vek 200mOK
MichalGumenický1987BratislavaSlovakiaHobby beh: 5,6 km-
TomášHájek1991Adidas Runners BratislavaSlovakiaHobby beh: 5,6 kmOK
ĽubošHalgaš1968BEŽME BEŽNESlovakiaHlavný beh 10 kmOK
Kristína Hargašová 1978IMOS SystemairSlovakiaHobby beh: 5,6 kmOK
AndreasHluch2008HamuliakovoSlovakia2. stupeň ZŠ (5.-9. ročník) - 1320mOK
RenátaHolubiczká2015Nový ŽivotSlovakiaDeti - predškolský vek 200mOK
RichardHolubiczky2010Nový ŽivotSlovakia1. stupeň ZŠ (1.-4. ročník) - 750mOK
RolandHolubiczky2012Nový ŽivotSlovakiaDeti - predškolský vek 200mOK
MarcellHorvath2012HamuliakovoSlovakiaDeti - predškolský vek 200mOK
Štefan Hupko1972BEHAME.skSlovakiaHlavný beh 10 kmOK
AndrejJaško2011-Slovakia1. stupeň ZŠ (1.-4. ročník) - 750mOK
SamoJaško2014-SlovakiaDeti - predškolský vek 200mOK
KristianJelenka2006kalinkovoSlovakia2. stupeň ZŠ (5.-9. ročník) - 1320mOK
RomanaKačmarčiková2009Sport HrouSlovakia1. stupeň ZŠ (1.-4. ročník) - 750mOK
ScarlettKállayová 1992Hamuliakovo SlovakiaHobby beh: 5,6 kmOK
MarínaKapustová2014BratislavaSlovakiaDeti - predškolský vek 200mOK
AntonKlein1967BratislavaSlovakiaHobby beh: 5,6 kmOK
Roman Kodaj Kodaj 1983VNET SlovakiaHlavný beh 10 kmOK
LubomirKodaj 1983VNETSlovakiaHlavný beh 10 kmOK
Petra Kodajova Kodajova 1982VNETSlovakiaHlavný beh 10 kmOK
Mia Kodajova 2012VNETSlovakia1. stupeň ZŠ (1.-4. ročník) - 750mOK
EvaKolarovská1972KomárnoSlovakiaHlavný beh 10 kmOK
EvaKolarovská1999KomárnoSlovakiaHobby beh: 5,6 kmOK
MichalKolarovský1964KomárnoSlovakiaHlavný beh 10 kmOK
StellkaKollárová2014KvetoslavovSlovakiaDeti - predškolský vek 200mOK
Zuzanu Konc Konc 1985VNETSlovakiaHobby beh: 5,6 kmOK
Vivien Kondrk2009HamuliakovoSlovakia1. stupeň ZŠ (1.-4. ročník) - 750mOK
DominikKosár2012HamuliakovoSlovakiaDeti - predškolský vek 200mOK
Anna LizaKovács2009ŠAMORINSlovakia1. stupeň ZŠ (1.-4. ročník) - 750mOK
KatkaKrajčírová2011HamuliakovoSlovakia1. stupeň ZŠ (1.-4. ročník) - 750mOK
LadislavKrajčovič1973ŠamorínSlovakiaHlavný beh 10 kmOK
MichalKranitz1992Priatelia Veteránov HamuliakovoSlovakiaHobby beh: 5,6 kmOK
IzabelaKratochvilova2014HamuliakovoSlovakiaDeti - predškolský vek 200mOK
LilliKudlicska2005Šport hrouSlovakia2. stupeň ZŠ (5.-9. ročník) - 1320mOK
SimonKudlicska2004Lesky´s runnersSlovakia2. stupeň ZŠ (5.-9. ročník) - 1320mOK
Maria Lodicova 1979VNETSlovakiaHobby beh: 5,6 kmOK
TiborLörincz1956RadiopolSlovakiaHlavný beh 10 kmOK
MajoLunak1975Artha ArthisSlovakiaHobby beh: 5,6 kmOK
Tomas Luston 2010VNETSlovakia1. stupeň ZŠ (1.-4. ročník) - 750mOK
Olivia Lustonova 2013VNETSlovakiaDeti - predškolský vek 200mOK
IsaMammetgulyyev1997BratislavaSlovakiaHlavný beh 10 kmOK
LauraMasárová2004ŠPORT HROU BratislavaSlovakia2. stupeň ZŠ (5.-9. ročník) - 1320mOK
RebekaMenzö2008Satori Karate KlubSlovakia1. stupeň ZŠ (1.-4. ročník) - 750mOK
MárkMenzö2005Satori Karate KlubSlovakia2. stupeň ZŠ (5.-9. ročník) - 1320mOK
SylviaMikulová1970BratislavaSlovakiaHlavný beh 10 kmOK
DianaMikulová2009BratislavaSlovakia1. stupeň ZŠ (1.-4. ročník) - 750mOK
DášaMikulová 1974IMOS SystemairSlovakiaHlavný beh 10 kmOK
MichaelaMikurcikovaRizmanovciSlovakiaRodinná štafeta: 3x100mOK
MichaelaMikurcikova1978BratislavaSlovakiaHlavný beh 10 kmOK
MartinaMilčáková1984ŠamorínSlovakiaHlavný beh 10 kmOK
Laura Molnárová2005FORTIUS RUNNERSSlovakia2. stupeň ZŠ (5.-9. ročník) - 1320mOK
BarboraMolnárová 1996IMOS SystemairSlovakiaHobby beh: 5,6 kmOK
MiškoNagy20103Klub ŠamorínSlovakia1. stupeň ZŠ (1.-4. ročník) - 750mOK
MaťkoNagy20133klub ŠamorínSlovakiaDeti - predškolský vek 200mOK
MichalNedas1986BratislavaSlovakiaHobby beh: 5,6 kmOK
AnetaNedasová2013BratislavaSlovakiaDeti - predškolský vek 200mOK
DanielaNiscakova Ganji1977BratislavaSlovakiaHlavný beh 10 km-
Viera Nováková1980ToDášSlovakiaHlavný beh 10 kmOK
TobiasOvečka2013HamuliakovoSlovakiaDeti - predškolský vek 200mOK
Marko Ovečka2009HamuliakovoSlovakia1. stupeň ZŠ (1.-4. ročník) - 750mOK
RadkaPagacova 1991VNETSlovakiaHobby beh: 5,6 kmOK
KataPálffy2010SamorinSlovakia1. stupeň ZŠ (1.-4. ročník) - 750mOK
KristinaPálffy2008ŠamorínSlovakia2. stupeň ZŠ (5.-9. ročník) - 1320mOK
MichaelaPapankova2005HamuliakovoSlovakia2. stupeň ZŠ (5.-9. ročník) - 1320mOK
RudolfPelikán1972KomárnoSlovakiaHlavný beh 10 kmOK
MatúšPelikán2009-Slovakia1. stupeň ZŠ (1.-4. ročník) - 750mOK
AlexPelikán2009-Slovakia1. stupeň ZŠ (1.-4. ročník) - 750mOK
Janka Pilátová 1976IMOS SystemairSlovakiaHobby beh: 5,6 kmOK
TatianaPodolinská2002Dunajská LužnáSlovakiaHlavný beh 10 kmOK
PeterPodolinský1967Dunajská LužnáSlovakiaHlavný beh 10 kmOK
ŠtefanPralovszky 1980IMOS SystemairSlovakiaHlavný beh 10 kmOK
RenátaProkopová1973HamuliakovoSlovakiaHobby beh: 5,6 kmOK
HenrichPršek1971BEHAME.skSlovakiaHobby beh: 5,6 kmOK
Mendy Raffler2007KalinkovoSlovakia2. stupeň ZŠ (5.-9. ročník) - 1320mOK
SofiaRaučinová2014HamuliakovoSlovakiaDeti - predškolský vek 200mOK
ErikRizman2012Bratislava SlovakiaDeti - predškolský vek 200mOK
Nina Rizmanova2010Bratislava Slovakia1. stupeň ZŠ (1.-4. ročník) - 750mOK
MilanRochfaluši1976BratislavaSlovakiaHlavný beh 10 km-
Sándor MátéRóth2005HamuliakovoSlovakia2. stupeň ZŠ (5.-9. ročník) - 1320mOK
KiaraRóth2009HamuliakovoSlovakia1. stupeň ZŠ (1.-4. ročník) - 750mOK
PeterSárosfai1970RUN ŠamorínSlovakiaHlavný beh 10 kmOK
JazmínaSchnóblová2009HamuliakovoSlovakia1. stupeň ZŠ (1.-4. ročník) - 750mOK
BartoszSkalski1979B.LivSlovakiaHlavný beh 10 kmOK
Kristina Smiralova2003VNETSlovakiaHobby beh: 5,6 kmOK
Milan Starec 1982IMOS Systemair SlovakiaHobby beh: 5,6 kmOK
AndrejŠtec1980HamuliakovoSlovakiaHlavný beh 10 kmOK
OndrejŠutaj2014chorvatsky grobSlovakiaDeti - predškolský vek 200mOK
MichalŠuvada1990KalinkovoSlovakiaHobby beh: 5,6 kmOK
GabrielaTanková1973ŠamorínSlovakiaHobby beh: 5,6 kmOK
DanielToth2009ŠamorínSlovakia1. stupeň ZŠ (1.-4. ročník) - 750mOK
ŠtefanTóth1956SRC ŠamorínSlovakiaHlavný beh 10 kmOK
EduardToth1976Run For FunSlovakiaHobby beh: 5,6 kmOK
ŽofiaTóthová1993ŠamorínSlovakiaHlavný beh 10 kmOK
TomasTuleja2013HamuliakovoSlovakiaDeti - predškolský vek 200mOK
NataliaUlicna2011iStoresSlovakia1. stupeň ZŠ (1.-4. ročník) - 750mOK
SvetlanaUličná2015iStoresSlovakiaDeti - predškolský vek 200mOK
MarekUličný1976iStores SlovakiaHobby beh: 5,6 kmOK
JuditaVargová1981DobrohošťSlovakiaHlavný beh 10 km-
EmaVargová2009HamuliakovoSlovakia1. stupeň ZŠ (1.-4. ročník) - 750mOK
ElvíraVassová1970HAMULIAKOVOSlovakiaHlavný beh 10 kmOK
VladimirZachar1979Sportservis BratislavaSlovakiaHlavný beh 10 kmOK
KatarinaZachar1978Sportservis BratislavaSlovakiaHlavný beh 10 kmOK
RóbertZámečník1975ŠamorínSlovakiaHlavný beh 10 kmOK
HankaZimanyiová2014HamuliakovoSlovakiaDeti - predškolský vek 200mOK
Simonka Zlochova2012HamuliakovoSlovakia1. stupeň ZŠ (1.-4. ročník) - 750mOK
László Zsolt 1981IMOS Systemair SlovakiaHobby beh: 5,6 kmOK