3.7.2022  Šprint a Olympijský SWANSTRIATHLON
3.7.2022  SWANSMAN 70.3, SWANSAQUABIKE

Zoznam prihlásených pretekárov s uhradeným štartovným na Šprint triathlon

menopriezviskoročníkklubkrajinapreteky
RomanValacsay1980DG FitnessŠprint triathlon
DominikaUkropcová1988Malokarpaťáci Šprint triathlon
IvanaPospiš1976Šprint triathlon
PavolLešundák1992Šprint triathlon
PatrikLonček1973MalokarpataciŠprint triathlon
MatejSmrek1989Fuerte Šprint triathlon
MatúšUhrín1990Šprint triathlon
Weiss Markus 1969LC Café HaferlŠprint triathlon
JozefMihaľ1986Šprint triathlon
ZdenkaNemrava Pavlíková1990Šprint triathlon
TamaraFrühauf1995Šprint triathlon
ViktóriaJaničinová1998Šprint triathlon
MichalŠkvarenina1983Triatlon Team TrnavaŠprint triathlon
MartinDulik1980Black Swans Triathlon ClubŠprint triathlon
JanaKováčová1980Black SwansŠprint triathlon
LuboAnder1980E3Šprint triathlon
MatúšŠkolník1984Krištof-01 BAŠprint triathlon
RadekŠtěrba1974SC ZealŠprint triathlon
IvanHomola1984Šprint triathlon
MiroslavZemka1981Šprint triathlon
PeterMartikán1977ZVJSŠprint triathlon
ZlatkaBenek1963ziadnyŠprint triathlon
ZlatkaBenek1963ziadnyŠprint triathlon
MiroslavJenčík1957Apollo BaŠprint triathlon
MiroslavKobliska1995Šprint triathlon
TomasVice1991Šprint triathlon
PeterVlachynský1986Šprint triathlon
StefanEmanuel1989Velke KostolanyŠprint triathlon
StanislavSedmák1965Velke KostolanyŠprint triathlon
LukášÁgh1989Šprint triathlon
JanaÁgh Lábusová1987Šprint triathlon
PeterKapitáň1976Black SwansŠprint triathlon
MariánŠkubla1983Šprint triathlon
Pavol Péči 1978Šprint triathlon
LuciaBathory1983Kovalcuk tesmŠprint triathlon
TomasHantabal1988braTRIslavaŠprint triathlon
DávidŠramko1996Šprint triathlon
RolandBluska1985Šprint triathlon
RadkoLangfelder1989Šprint triathlon
MatúšPadyšák1996Šprint triathlon
MonikaHurbanova1987TEAM ZOOT EUROPEŠprint triathlon
PeterLipovsky1986Šprint triathlon
IvanaMikulášiová1983Multisport triathlon teamŠprint triathlon
DávidPitoňák1993Tri2FlyŠprint triathlon
RadoslavJambrich1988Tri2FlyŠprint triathlon
Tomᚊvikruha1990Šprint triathlon
MarcelaBazalová1969BBŠprint triathlon
MárioOndrášik1988ZEMRIOŠprint triathlon
RomanČerňanský1984TUreality Šprint triathlon
Tomáš Zemko1986ZEMRIO Šprint triathlon
MichalMartiš1982TUreality Šprint triathlon

 

Zoznam prihlásených pretekárov s uhradeným štartovným na Olympijský triathlon

menopriezviskoročníkklubkrajinapreteky
MarekArendáš1981Olympijský triathlon
MartinČangel1989Olympijský triathlon
TomasCernak1987Olympijský triathlon
MarekČervenák1983Tri 2 FlyOlympijský triathlon
LubomirFriala1983Fenix3ClubOlympijský triathlon
TinaGažovičová1986Olympijský triathlon
Michal Hošek1984Malokarpaťáci Olympijský triathlon
OndřejHudeček1985Couvade Syndrom tri team Slovácko tri Olympijský triathlon
AlainJanovjak1985Olympijský triathlon
TomášKatona1992Olympijský triathlon
JurajKrupa1992Olympijský triathlon
DenisLauko1974Black Swans/TrencinOlympijský triathlon
LeoLendvorský1992BRATISLAVA RUNNERSOlympijský triathlon
TiborLepes1975CNS Academy, Hasiči BratiskavaOlympijský triathlon
PetrMejzlík1959TK Nové ZámkyOlympijský triathlon
RóbertMiškev1976Black Swans triathlon clubOlympijský triathlon
JAIMEMORUGAN DURAN1986SpainOlympijský triathlon
RadoslavNemčok1979KMT BŠOlympijský triathlon
TomasObal1988Triatlon Team TrnavaOlympijský triathlon
MartinaPalaticka1985Olympijský triathlon
VaclavPetrasek1976Olympijský triathlon
MiroslavPilat1979Olympijský triathlon
JakubPleško1993Olympijský triathlon
Peter BacilPolacik1979HOrolezecky Oddiel Slavia ŽilinaOlympijský triathlon
PeterReisel1985Olympijský triathlon
JakubSaska1985Black SwansOlympijský triathlon
DavidSokolovsky 1989Olympijský triathlon
Vladislav Tevikov 1976Olympijský triathlon
MiroslavZrubák1973Olympijský triathlon

 

Zoznam prihlásených pretekárov s uhradeným štartovným na Swansman

menopriezviskoročníkklubkrajinapreteky
RastislavIzip1973Swansman
AdrienColson1986Swansman
DanielSchwarz19772BWinnerSwansman
MichalAkuratny1988Triatlonovy klub košiceSwansman
AdamKonrad1982Triax BratislavaSwansman
PeterOlejár1979ŠK Oravaman NižnáSwansman
MichalKorgo1985Crazy WoMen Active PlanetSwansman
JanBaláš1980TTC OlomoucSwansman
PeterHosmaj1984Swansman
NinaPenzešová1990Edinburgh TriathletesSwansman
Jana SofiaThomkova1968Slnko v srdciSwansman
ĽubomírPaleček1972Swansman
TiborMierka1985Swansman
MilanLeskovsky1965Lesky“s runnersSwansman
MartinKozák1988pro-body sport teamSwansman
MarekParikrupa1977SMTA NitraSwansman
Petervráb1973Swansman
Tomáš Kurať 1982KPŠ Nereus Žilina Swansman
MartinKubinec1975Black SwansSwansman
MichalHudák1988Swansman
ErikPotucek1981Swansman
Lukas Dechet1984Black SwansSwansman
JánVeselý1971Black swans triathlon clubSwansman
StanislavMochulskii1980Swansman
BranislavKonecny1976TAT MArtinSwansman
jozefkamencik1983Triatlon Team TrnavaSwansman
Norbi Adamča 1978Tri2fly ŠK cyklo-tour Sereď Swansman
MatúšVlna1994Swansman
DanielKlucik1981CNSBASwansman
MAREKVLNA1987Swansman
MichalCaletka1984WellnessGym SkalicaSwansman
IvanHrušovský1983Atte ACADEMYSwansman
LudvíkŠimek1986Swansman
MartinVintrlik1977KřepiceSwansman
RobertBudaj1989SPORTBY/TTDKSwansman
ĽubošOravec1972PROEfektSwansman
DaliborNosek1977Triatlon Team TrnavaSwansman
BohuslavSosna1979Blck Swns Triclub PNSwansman
OndrejGažovič1984Swansman
SlavomirJarincik1985LitmanovaSwansman
AdamGubáň1993Swansman
MarkétaNavrátilová1979RSFKSwansman
LadislavČech1973Swansman
MiroslavHájek1991Maraton klub RajecSwansman
DavidDikacz1992TRIPK - ŠK TRIATLON PezinokSwansman
MartinPisár1987Triatlon Team TrnavaSwansman
ImrichHolečko1956TDM klub KrompachySwansman
JurajHrapko1980Fenix3ClubSwansman
OndrejKormaník2004SpaMySwansman
TomášĎurta1980Šk AchillesSwansman
AndrejZareva1986TRIKLUBKESwansman
LiborProcházka1977Swansman
DavidGachulinec1991BratislavaSwansman
PeterHomola1982HRT.servisSwansman
MichalKučera1979Triatlon team Nereus ŽilinaSwansman
LubosFoltan1984Swansman
MatejLukáč1987Active life team o.z.Swansman
PetrZajíček1974Rocktechnik triatlonSwansman
KarelPauschek1985ROCKTECHNIK TRIATLONSwansman
TomášBeňo1983Swansman
SzilárdHalák1988Swansman
MilošMitaľ1993Swansman
ĽubomírRedaj1986Pro-body sport teamSwansman
TomᚎLNAY1986Black Swans TriClub PiestanySwansman
TomášHorvát1972Swansman
Martin Ďuríček1977TMOODSwansman
PavolLencsés1976PartizánskeSwansman
PeterRiman1958Triatlon Team TrnavaSwansman
SimonaKřivánková 1983Rocktechnik triatlonSwansman
PetrVabroušek1973Titan Trilife ZlínSwansman
KarolínaSkalková1989ROCKTECHNIK TRIATLONSwansman
ĽudovítSýkora1978Swansman
ZdeněkBěčák1969Swansman
PavolMizera1978Svet DveríSwansman

 

Zoznam prihlásených pretekárov s uhradeným štartovným na Swansman štafeta

Invalid data source. Please correct the following errors:
  • The data source contains no valid data

 

Zoznam prihlásených pretekárov s uhradeným štartovným na Aquabike

menopriezviskoročníkklubkrajinapreteky
RomanČakajda1983ŽELEZNÍ ŽOCHARIAquabike
ZsoltPerlaki1978Stubers Bike Team SEHungaryAquabike
KatarínaKormaníková2001SpaMyAquabike
JurajSabol1989Aquabike
PeterKníž1974ŠKP Triax BratislavaAquabike
ViliamBoor1985ŠK Bearfoot PoľanaAquabike
MarekJANTOŠOVIČ1975Aquabike
MartinSvrcek1992Aquabike
PavelSpaček1971Black SwansAquabike