Zoznam prihlásených pretekárov s uhradeným štartovným na preteky ZOBORSKOU LESOSTEPOU ZBL51

menopriezviskoklubkrajina
PeterZimanZimTech Polygym Fitness
MarietaZelenayovaPiestany
ZuzanaVavrova
ZuzanaVagovičRun for inspiration
RolandUhrinZobor Trail Runners
MiroslavSojkaConti Sport Klub Zvolen
MartinaŠkovranováŠaľa
PeterSchulzMiniMon
LenkaSavarovaRuin Runners
MiroslavaRakovskáRun for Inspiration
MariánPolákR&W Trávnica
MiroslavPindešZimTech Polygym Fitness
MichaelaPavlovičováSamouk
LuciaPavlatovskaMSC Tenkuľka
PeterÖrdögC.D. Brothers TrailSpain
Dominika Ondriašová
Lucia Ondriašová
ImrichOlhaSirinko
ZuzanaOcelkováMinimon Friendly Team
PavolOcelkaMinimon Friendly Team
JozefMarecek
MichalLevčíkNITRun
LadislavLedényi
AndrejKuzma
DanielKunicMinimon Friendly Team
PeterKrajčovič
KatarínaKovacovaExpresko
RóbertKocúr Run for Inspiration
IgorKlobučník
MichalKlačanský
OndrejKekeňák
RadoslavJendrejčák
MarioJankechMinimon Friendly team
PatrikHavetta
MilanHavetta
ZuzanaGulánováMinimon Friendly Team
MiroslavGulánMinimon Friendly Team
MatúšGúgľavaVybehni.sk
katarínagerényiová
richardGerényi
OndrejFiloRozbeháme Vrbové
MichalDrdošPlan B
DominikDluhoš
VandaDimitrovovaMinimon
IvanDimitrovminimon
RóbertDarnadySoloR
JaroBytelRed Royal Gym
JanaBrežnáMinimon friendly team
TomášBrestičRozbeháme Vrbové


Zoznam prihlásených pretekárov s uhradeným štartovným na preteky ZOBORSKOU LESOSTEPOU ZBL21
menopriezviskoročníkklubkrajina
Jozef Zúbek Kmeťovski futbalisti deťom
AlicaZiburovaTatari v bumbajkach
BarboraZaujecová
PeterŠvec
JanaŠedivováked nevladzes tak pridaj
Jana MrázovaMalokarpataci
PeterMjuller
MiriamLukáčováM+S
JurajKrištofovičBanditos
ĽubomírKieselŠportový klub TRIclub Nitra
PaulinaKerni
NataliaJankovicova
SlavomírHodulM+S
LukášHanzlíkBeeeH
AndrejČápek
JurajBrezniakČab
AndrejBiro
TomášBelovičZoBORCI


Zoznam prihlásených pretekárov s uhradeným štartovným na preteky ZOBORSKOU LESOSTEPOU ZBL11
menopriezviskoročníkklubkrajina
JozefZimaNutraceutica Nitra
MilanSzabó
Marek Rybár STG Nové Zámky
JurajHraškaKorfbal Nitra