Zoznam prihlásených pretekárov s uhradeným štartovným na preteky ZOBORSKOU LESOSTEPOU

menopriezviskoročníkklubkrajinapreteky
TomášZumer1993PKNJbeh 14km
GabrielZsilinszki1974BK Duslobeh 9,5km
Ľubomir Žoldoš1964Nitrabeh 9,5km
RadovanŽivna1970Labsky dracibeh 9,5km
PeterŽigo1969Pezinokbeh 9,5km
MartinŽigo1998Pezinokbeh 9,5km
AnežkaZajková1998Polygym teambeh 9,5km
PavolŽáčik1999Nitrabeh 14km
PeterŽáčik1999SMTA Nitrabeh 14km
DanielWornath1991STG Dolné Salibybeh 14km
marcelVítek1960Nitrabeh 9,5km
VladimírVišňovský1970Rišňovcebeh 9,5km
Róbert Vereš1974STG Ružomberokbeh 14km
DanielVarinsky1982Bratislavabeh 14km
DagmarVargová1981AK Bojničkybeh 9,5km
RóbertVarga1981Polygym teambeh 9,5km
ErikVarga1975Sk liniabeh 9,5km
PavolVanko1955Partizanskebeh 14km
MilanVálky1974S rozumom a odvahou :-)beh 14km
Zuzana Valková1999Topoľčany beh 14km
MartinValach1983Nitrabeh 14km
DašaVafinová1990Nitrabeh 14km
ŠtefanVadkerti1975 Nové Zámkybeh 14km
AnetaVadkerti1979Nové Zámkybeh 9,5km
JurajVadkerti1983Dvorybeh 14km
NataliaUrbanova1991Iktbeh 14km
ZuzanaTrnková1986AK Rýchle Šípy Bratislavabeh 14km
SilviaTothova1981Bez klububeh 9,5km
MichalToth1979Bez klububeh 9,5km
PeterTóth1970jednotlivecbeh 14km
VladimíraTehlárová1974Alone runnerbeh 14km
JánŤapucha1959Bošanybeh 14km
ErvinSzűcs1963Roverservisbeh 14km
ZoltánSzáraz1967Nitrabeh 14km
MilanŠurkala1982STG Prievidzabeh 14km
LýdiaŠtevuliaková1991Čimhovábeh 14km
Marek Štefanka 1987Šipkové beh 9,5km
PavolStankanič1988-beh 9,5km
Peter Sojka1976Topoľčanybeh 9,5km
KatarínaSládečková1981AC Stavbárbeh 9,5km
DanielSitáš1989#ZaziULTRAbeh 9,5km
ZoltánŠinka1976Gymesbeh 9,5km
Stanislava Šiatinská 1976Šk Achilles Handlová beh 14km
EugenScheling1972ŠK Oravamanbeh 14km
PeterScheer1967Kolíňanybeh 9,5km
LenkaSavarova1983Ruin Runnersbeh 14km
DavidSárka1989-beh 9,5km
MichalRezak1983Poscombeh 14km
RomanReptík1976Polygymbeh 14km
RichardREBO1979-beh 14km
Iván Ramilo Alonso 1986Cortizo SLKSpainbeh 9,5km
JánRakica1955BK JaMaRabeh 14km
Vladimír Rábek1988Nitrunčanibeh 9,5km
HenrichPrsek1971BEHAME.skbeh 9,5km
TomášPrívozník1991TJ Rakovicebeh 9,5km
AlekseyPotapov1993Bratislavabeh 14km
JánPoluch1976Kovarcebeh 14km
PetraPodymaková1988Šaľabeh 9,5km
PeterPodymak1988Šaľabeh 9,5km
JánPobuda1954Vozokanybeh 9,5km
KatarínaPlandorová1980Polygym teambeh 9,5km
AndreaPetrovičová1965Nitrabeh 9,5km
Ondrej Petrík 1985STG Topoľčany beh 14km
MarekPetráš1983NitRUNčaniabeh 14km
PatrikPetranský1985Zelenečbeh 14km
FilipPély1988FilipFilipebeh 14km
MarioPechac1991Topolcanybeh 14km
MonikaPavelková1975AK Bojničkybeh 14km
IvanPavelka1967AK Bojničkybeh 14km
JozefPavel1983MiniJOSEPH.skbeh 9,5km
MartinPaliarik1986N/Abeh 9,5km
MartinOndruška1992Lesky's Runnersbeh 14km
AlexandraNováková1995OCR Nitrabeh 9,5km
MilošNovák1986NZBKbeh 14km
DenisaNechalová1975Martinbeh 9,5km
LadislavNagy1983DHL Nitrabeh 9,5km
PeterMoravčík1981Ujlačanbeh 14km
PeterMišina1988Uhrovecbeh 9,5km
VladimírMikula1990Lehotabeh 14km
PeterMihálik1978die Woodysbeh 9,5km
MichalMatúška1980Nitrabeh 14km
IgorMartoš1973Topoľčanybeh 14km
MartinMarko2001STG Topoľčanybeh 9,5km
JaroslavMarekovič1993E&Jbeh 9,5km
MatejMaly1994-beh 14km
DanielMako1980Čakajovcebeh 14km
JanaMajerčíková1989Veľký Lapášbeh 9,5km
MatúšMajdan1991OCR Nitrabeh 9,5km
VladoMaďar1971.beh 14km
MilošMacega1985Nitrabeh 14km
AlvaroLou Vega1976Nitrabeh 14km
IvanLiptay1972Bibus športujemebeh 9,5km
ĽubošLipták1970Nitrabeh 9,5km
VladimírLičko1984Trenčínbeh 14km
RobertLesniewski1980Pressburg Phantomsbeh 14km
ZuzanaLesniewska1983Pressburg Phantomsbeh 9,5km
MichalLengyel1971Nitrabeh 14km
MarekLenčéš1988AK Rýchle Šípy Bratislavabeh 14km
AndrejLazorišák1977Polygymteambeh 9,5km
JánKušš1950Žochár Topoľčanybeh 9,5km
RastislavKukla1974Nitrabeh 9,5km
MichalKrnáč1974Nitrabeh 9,5km
LukášKrižan1988Nitrabeh 9,5km
MartinKratochvila1988NitRUNcanibeh 14km
ElenaKramarova1981NZBKbeh 14km
AlenaKováová1967Nitrabeh 14km
ŠtefanKováč1966Nitrabeh 14km
Dorota Kotradyová 1993Bratislava beh 14km
PatrikKorec1992sam za seba beh 14km
PeterKoczkás1976Zlatná na Ostrovebeh 14km
NinaKochanová1989OCR Nitrabeh 9,5km
LukášKOCHAN1984Parada fly Nitra beh 14km
TobiasKnoop1974sam sebabeh 14km
JánKlinec1977STG Prievidzabeh 14km
AdamKlbik2001BK DUSLObeh 9,5km
RadomírKlačanský1976TBK Tora Topoľčanybeh 9,5km
MartinKilian1974Nitrabeh 9,5km
ĽubomírKiesel1980Lužiankybeh 9,5km
AndreaKiesel1988Luziankybeh 9,5km
HelenaKarabčíková1970Madunicebeh 9,5km
ĽubomírKaraba1982TJ Dynamo DKbeh 14km
BranislavJurčák1977Nitrianske Hrnčiarovcebeh 9,5km
MartinJaso1988Dolná Strehovábeh 9,5km
JaroslavaJánošíková1986Piešťanybeh 14km
IvanaJanásová1982Veľký Lapášbeh 9,5km
ZuzanaHrnciarova1978Novobanskí večernobežcibeh 9,5km
ErikHrnčiarik1978E&Jbeh 9,5km
ANNAMARIA Horvathova1999NAHODAbeh 9,5km
elahorvath1975NAHODAbeh 14km
KatarínaHoráková1987.beh 9,5km
AnnaHavranova1981Náhodabeh 14km
RadovanHasilla1979Nitrabeh 9,5km
LukášHanzlík1984BeeeHbeh 9,5km
NatáliaHalčinová 1989Polygym team beh 9,5km
JankaHabayová1974Zbehybeh 9,5km
MariánHabay1972Zbehybeh 9,5km
PavolGrman1979Jacovcebeh 14km
BranislavGreguš1979Anglické jahodybeh 9,5km
MichaelaGeršiová1992STG Topoľčany beh 14km
MartinGerhat 1981Rajčany beh 14km
MarianGemmel1979Cabaj-Čáporbeh 14km
MartaGatialova1986STG Prievidzabeh 14km
KataGalková1965BVNrbeh 14km
MonikaGabulová1980Nitrabeh 14km
MarcelFoldesi1979Anglicke jahodybeh 9,5km
MarekFogada1981TBK TORA TOPOLCANYbeh 9,5km
MatejFarkaš1983Cenzura Running teambeh 14km
RichardFančovič1976Bernohybeh 9,5km
VladimírFábik1988Jarokbeh 14km
PeterEkhart1981-beh 9,5km
Miroslav Dvonč 1972Obec Krásno beh 14km
MarekDian1986Nitrabeh 9,5km
ŠtefanČižmárik1982Levicebeh 14km
LadislavCilling1982kolonbeh 9,5km
JaroChvostek1976bez klububeh 9,5km
TomášChuděj1987die Woodysbeh 9,5km
Tomáš Charvát 1985Pukinov dvor Miloslavovbeh 14km
Andrejčápek1977Nitrabeh 14km
LadislavCápay1983Topoľčanybeh 14km
TomášČambor1986IKTbeh 14km
VladimírBurjan1960Reštartni sabeh 14km
MarcelaBrunaiová1978.beh 9,5km
PeterBrunai1975BK Duslobeh 9,5km
JurajBrezniak1981Čabbeh 14km
Marián Botka 1975C.L.I.T.O.R.I.S. Obstacle Race Team beh 14km
OndrejBoško1983STG Nitrabeh 14km
NataliaBojnanska1983Nitrabeh 9,5km
MilosBohat1958Nitrabeh 14km
EvaBezeková1979Horné Obdokovcebeh 9,5km
FrantišekBezák1975Janíkovcebeh 14km
michalbeno1976Štitárebeh 9,5km
FilipBenďák1991OCR Nitra - Súlovcebeh 9,5km
ŠtefanBenc1983Nitrabeh 14km
SylviaBehúlová1976Golianovobeh 9,5km
JurajBéber1977Zlaté Moravcebeh 9,5km
MiroslavBátovský1970AK Tlmačebeh 14km
JaroslavBaťo1969BK Pyxida Čierne Kľačanybeh 14km
JaninaBaronova1964SMTA-Nitrabeh 9,5km
MárioBalko1974kolonbeh 9,5km
NorbertAdamík1975bez klububeh 9,5km
MichalAdamča1982ADA RESORTSbeh 14km

Zoznam prihlásených detí s uhradeným štartovným na preteky ZOBORSKOU LESOSTEPOU

menopriezviskoročníkklubkrajinapreteky
RóbertVarga jr.2005Polygym Nitradetské preteky 1250m (2003-2006)
NorbertVarga2005Polygym teamdetské preteky 1250m (2003-2006)
LauraTóthová2014jednotlivecdetské preteky 750m (2007-2009)
Timea EvaSúdorová2010Šaľadetské preteky 500m (2010-2012)
AdamSúdor2008Šaľadetské preteky 750m (2007-2009)
IĽJAStankanič2014-detské preteky 100m (2013-2019)
Sergej DimitryStankanič2017-detské preteky 100m (2013-2019)
AlexejSojka2009Topoľčanydetské preteky 750m (2007-2009)
NatalaiaRezakova2012Poscomdetské preteky 500m (2010-2012)
JankoPlandora2007Polygym teamdetské preteky 750m (2007-2009)
SamkoPlandora2009Polygym teamdetské preteky 750m (2007-2009)
SamuelPetranský2008Zelenečdetské preteky 750m (2007-2009)
IgorOlšavský2013Levicedetské preteky 100m (2013-2019)
JurajMoravčík2011Ujlačandetské preteky 500m (2010-2012)
MatejMoravčík2008Ujlačandetské preteky 750m (2007-2009)
MateoMontalvo2010RadarMexicodetské preteky 500m (2010-2012)
SofiaMontalvo2012RadarMexicodetské preteky 500m (2010-2012)
NatáliaMalá2016Veľký Kýrdetské preteky 100m (2013-2019)
Alžbeta Maková2011Čakajovcedetské preteky 500m (2010-2012)
MatejMako2008Čakajovcedetské preteky 750m (2007-2009)
RastislavLesniewski2003Arkadia Galantadetské preteky 1250m (2003-2006)
BarboraLesniewska2007Pressburg Phantomsdetské preteky 750m (2007-2009)
NatáliaLelovicsová2008Tešedíkovodetské preteky 750m (2007-2009)
AndrejLazorišák2012Polygymteamdetské preteky 500m (2010-2012)
MatúšLazorišák2009Polygymteamdetské preteky 750m (2007-2009)
FilipKrižan2016Polygym teamdetské preteky 100m (2013-2019)
HugoKašiar2010ŠK Atóm Levicedetské preteky 500m (2010-2012)
MaximHrnčiar2013Novobanskí večernobežcidetské preteky 100m (2013-2019)
BarborkaHoráková2013.detské preteky 100m (2013-2019)
NellyHalmešová2011AC Stavbárdetské preteky 500m (2010-2012)
MichalGabula2012Nitradetské preteky 500m (2010-2012)
MartinFlóriš2012Lehotadetské preteky 500m (2010-2012)
AdamFlóriš2009Lehotadetské preteky 750m (2007-2009)
MartinFlóriš2012Lehotadetské preteky 500m (2010-2012)
Tomáš Ešše 2016Žiadny detské preteky 100m (2013-2019)
MartinĎuriš2010AC Stavbár Nitradetské preteky 500m (2010-2012)
DavidBrunai2011ZŠ Cabajdetské preteky 500m (2010-2012)
EllieBojnanska2012Nitradetské preteky 500m (2010-2012)
SimonaBódiová2009AC Stavbárdetské preteky 750m (2007-2009)
Lilith ElaBereczova2018OZ Ked nevladzes, tak pridajdetské preteky 100m (2013-2019)
AndrejBerecz2013OZ Ked navladzes, tak pridajdetské preteky 100m (2013-2019)
DamienBerecz2010OZ Ked nevladzes, tak pridajdetské preteky 500m (2010-2012)
LukasBéber2016Húrky ZMdetské preteky 100m (2013-2019)
NikolasBéber2009Húrky ZM detské preteky 750m (2007-2009)